14 Şubat Sevgililer Günü için en yeni ve özel sözler

Sevgililer günü sevgililerin, birbirini seven insanların sevgilerini ifade etmek için özel bir gün, güzel bir fırsattır. 14 Şubat sevgililer gününde sevdiğinize her zamankinden farklı bir sürpriz yapabilirsiniz, bu bir hediye de olabilir, hediyenin yanında söyleyeceğiniz bir kaç güzel söz sevgilinizi etkileyecektir. Hediye olmasa da sevgililer gününe özel, güzel, anlamlı sevgi sözleri de sevginizi ifade etmek için güzel bir yoldur. Sevgiliniz yanınızda değilse ona güzel aşk sözleriyle mesajlar gönderebilir sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Bu yazımızda içinizden gelenleri anlatabilmeniz için hazır çok güzel aşk sözlerini derledik. Beğendiklerinizi sevdiklerinizle paylaşmaktan çekinmeyin.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar harika ama herkesin seni sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakmaya kıyamıyorum. Ellerim titriyor, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki  sana sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgililer gününde yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da kalbin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissedersen elini kalbine koy ben her zaman ordayım.

Sana canım demem lazım çünkü bu can senin, sana sevgilim demem lazım bu sevgililer günü bizim, aşkımı sadece bir gün değil her gün bilmelisin, sevgililer günün kutlu olsun sevgilim.

Sabahları seninle doğar içimdeki güneş, gülümsemenle sıcaklığımı arttırır ve batmayacak gibi daha çok ısınırım. Kaynağı sevgi olan ne batar ki bu hayatta? Sevgililer günümüz kutlu olsun

Yaşanacaksa aşk böyle yaşanmalı, gözlerle konuşup anlaşmalı, kendinden bile kıskanmalı, iki yarım biri tamamlamalı aşkım yaşanacaksa aşk böyle yaşanmalı. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Birbirlerini seven insanların kalpleri arasında görülmeyen ipler olurmuş, insanlar uzaklaştıkça ipler gerilir insanın canını acıtırmış ama asla kopmazmış. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

Zaman bizden bir şeyleri alıp götürse de bana en büyük hediye olarak  seni verdi ve ben hep iyi ki dedim sevgilim.

Her insan yarımdır aslında eşini bulmadan önce. Benim diğer yarım sol yanım sevgililer günümüz kutlu olsun. 

Ben sende en çok neyi sevdim biliyor musun? Başımı omzuna koyduğumda duyduğum güveni, iyi ki varsın sevgilim.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan aşkımı  yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Kıymetini anladığımda yanımda olman ne kadar büyük mutluluk diye düşünmüştüm. O günden beri her an seni düşünüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

 Seni tanımadan geçen günlerim şimdi çok uzakta kaldılar, sen de bugünlere doğan güneş gibi yaşam kaynağımsın. İyi ki varsın diyorum, yetmiyor aşkı anlatmaya. İyi ki varsın aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Seninle başladı yaşamdan keyif almak, seninle yaşamda yol almayı öğrendim. Canım sevgilim 14 Şubat bizim günümüz, kutlu olsun.

Sevgililer Günümüz kutlu olsun, senin için neler yaparım bir bilsen. Mesela bir kucak gül de bir oda dolusu hediye de yetmiyor bendeki aşkı anlatmak için sevgilim, sen ne istersen o olsun.

Hayalinle geçen günlerin ardından kavuşmak ne güzel bir bilsen. Senin sesine, ellerine, gülüşüne hasret kaldığım günlerin ardından sevgililer günü bizim günümüz, kutlu olsun sevgilim.

Güllerin üstünde biriken yağmur damlaları gibi narin sevgilim benim, seninle olmak yaşadığım en büyük mucize. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Birbirimizi ilk gördüğümüz anda başlayan bir film, bir masal aşkımız. Her zaman güzel günlere yaşayacağımızı, her sıkıntıyı paylaşacağımızı hissederek seninle güçleniyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Güzel günleri de, zor zamanları da paylaşarak büyüyoruz. Her zaman el ele her şeyin üstesinden geleceğimizi bilmenin verdiği mutlulukla sevgililer gününü kutlarım. İyi ki varsın.

Bir dokunuşun içinde saklı tüm aşkın sihri. Bu dokunuştan mahrum kalmadığım birçok zamanın özlemiyle seni seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Gökyüzünden inen bir yıldız gibi girdin hayatıma. Her zaman bana getirdiğin mutlulukla parılda sevgilim. Nice 14 Şubatlara, sevgililer günümüz kutlu olsun.

14 Şubatta dile getirmek yetmiyor aşkımı, sana olan aşkım denizler kadar, yağmurlar kadar, nehirler gibi büyük ve temiz duygularla dolu.. Benim olmandan öyle mutluyum ki Sevgililer günü benim için seni sevmek demek. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir