80 cm banyo dolabı modelleri

80 cm banyo dolabı

80 cm banyo dolabı modelleri

Günümüzde evlerin gitgide küçülmesinden dolayı banyolar da giderek hacimsiz olmaya başladı. İşte bu yüzden insanlar artık banyolarına kolaylıkla sığacak 80 cm banyo dolabı modelleri araştırmaya başladılar.

Favori 80 cm banyo dolabı modelleri

Şimdi de çeşitli mağazalardan derlediğimiz ve çok beğendiğimiz 80 cm banyo dolabı modellerini inceleyeceğiz. Sonuç olarak hangisini alacağınıza siz karar vereceksiniz, ancak temin ederiz ki hepsi çok hoşunuza gidecek!

Mis Banyo Dolabı

Mis 80 cm banyo dolabı

İlk olarak Vivense’den bir beyaz renk banyo dolabı inceleyeceğiz. 80 cm yüksekliğe ve 30 cm genişliğe sahip olan bu banyo dolabı ile hem dekoratif objelerinizi sergileyebilecek hem de kapalı bölmesi ile göz önünde bulunmasını istemediğiniz banyo ürünlerinizi muhafaza edeceksiniz. Beyaz renginin ortasında kahverengi bir dolap kulpu ile oldukça dikkat çekici bir banyo dolabına sahip olacaksınız.
Malzeme: Suntalem
Fiyat: 159TL
*Ürün demonte olarak gönderilmektedir.

Denko Yeni Kırım 80 cm Banyo Dolabı

Denko Banyo Dolabı

İkinci ürünümüz Tekzen’den. Lavabo altında kullanılan bu dolap klasik bir tasarıma sahip. Açık bir bölgesi bulunmamasına rağmen bu eksikliği göz alıcı kulpları ve ayakları ile fazlasıyla telafi ediyor. Havlularınız, çeşitli banyo ürünleriniz yeni yerlerini çok sevecek! Ayrıca, bu lake 80 cm banyo dolabı ile misafirlerinizi büyüleyeceğinizden emin olun.
Malzeme: MDF
Fiyat: 1827TL
*Ürün demonte olarak gönderilmektedir.

Orka Luna 80 cm banyo dolabı

Orka Luna 80 cm banyo dolabı

Lavabo altı dolabımız duman grisi bir renkle bizi karşılamakta. Ürüne üst modül dahil olmasa da seramik lavabo kısmı ürünle birlikte gelmekte. Banyosunda siyah, gri ve beyaz tonları tercih edenlerin bayılacağı bu ürün elbette ki en sevdiğimiz 80 cm banyo dolabı modellerinden biri. Malzeme: MDF
Fiyat: 859TL
 *Ürün demonte olarak gönderilmektedir.

Avcılar Banyo Dolabı

Avcılar 80 cm Banyo Dolabı

Açık ceviz rengi ile doğal bir görünüme sahip olan bu dolap banyonuza çok yakışacak. Diğer bir yazımızda incelediğimiz ceviz rengi banyo dolabı modellerinden farklı olarak yanda görülen boy dolabı ürün ile birlikte satılmakta. Avcılar Banyo Dolabı kaliteli MDF malzemesinden üretildiği için bütçenizi biraz aşıyor gibi görünse bile dayanıklı bir ürüne sahip olmanın verdiği iç rahatlığı ve huzur bu endişelerinizi bertaraf etmenize fazlasıyla yardımcı olacak.
Malzeme: MDF
Fiyat: 1839TL
*Ürün demonte olarak gönderilmektedir.

 

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir