Ceviz Rengi Banyo Dolabı Modelleri

Es Ceviz Rengi Banyo Dolabı Modeli


Ceviz rengi banyo dolabı modelleri 

Yeni evli çiftlerin ya da mobilyalarını yenileyeceklerin ilk baktığı yerlerden birisi banyo dolabı modelleridir ve onların aklını en çok karıştıransa çoğunlukla bu banyo dolaplarının rengi olmaktadır. Bu yazımızın sonunda neden sizin için ceviz rengi banyo dolabı modelleri tercih etmenin iyi olacağını öğrenmiş ve favori banyo dolabı modellerimiz ile tanışmış olacaksınız.

Ceviz Rengi 

Öncelikle ceviz rengi, birçok kişi tarafından mobilya alışverişlerinde tercih edilen renklerin başında gelmektedir. Bunun en büyük sebebi ise insana dinginlik veren ve gerçek bir ağacı anımsatan dokusudur.

cevizrengi
Ceviz rengi en çok tercih edilen mobilya renklerinden biridir.

Kahverengi mi ceviz rengi banyo dolabı mı? 

Ceviz rengi banyo dolabı almaya karar verenleri en çok ikilemde bırakan durumlardan bir diğeri ise kahverengi banyo dolaplarıdır çünkü renk olarak ceviz rengine oldukça benzemektedir ancak gerek doku gerek görünüş açısından olsun kahverengi, ceviz renginin gerisinde kalmaktadır.

 

ceviz rengi banyo dolabı
Üstteki ceviz rengi banyo dolabı, alttaki kahverengi banyo dolabı.

kahverengi dolap

Favori ceviz rengi banyo dolabı modelleri 

Es Mob Agramu Lavabolu Banyo Dolabı 

Es Ceviz Rengi Banyo Dolabı Modeli

Es Mob Agramu Banyo Dolabı, lüks görünümünün yanı sıra sizlere pratik bir çözüm de sunmaktadır. Bu modern ceviz rengi banyo dolabını lavabonuzla birlikte kullanabilir, banyonuza oldukça ferah bir hava katabilirsiniz. Bu ürünü Vivense mağazalarından ya da online olarak satın alabilirsiniz.

Malzeme: Suntalem

Fiyat: 1099TL

*Ürün demonte olarak gönderilmektedir.

 

Orka Anzer Banyo Dolabı 

Es Mob Agramu Lavabolu Banyo Dolabı

Orka Anzer Banyo Dolabı, yapılı görünümünü Amerikan ceviz rengine borçlu. İlk bakışta büyüleyen bu banyo dolabının fiyatına üst modül ve boy dolabı dahil olmasa da alt modülün üzerindeki metalik lavabo ürün ile birlikte satılmaktadır. Banyonuza estetik bir görünüm katmak istiyorsanız bu dolap size göre. Bu ürüne Koçtaş mağazalarından sahip olabilirsiniz.

Malzeme: MDF üzeri thermoform

Fiyat: 2499TL

*Ürün demonte olarak gönderilmektedir.

Banos Ayaksız Lavabolu Ceviz 

Banos Ayaksız Lavabolu Ceviz Banyo Dolabı

Banos Ayaksız Banyo Dolabı, mütevazı görüntüsüne karşın ceviz rengi olmasından dolayı müşterilerini sevindirmektedir. Beyaz renkte sade bir lavabo ile gelen bu banyo dolabı ayrıca bir aynalı dolapla birlikte satılmaktadır. Bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

Malzeme: MDF

Fiyat: 780TL

*Ürün demonte olarak gönderilmektedir.


Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir