İkea Salon Takımı Modelleri

İkea Salon Takımı Modelleri

Yorucu ve stresli geçen uzun bir iş gününün ardından hepimiz kendimizi evimize atıp, koltuğuna uzanmak isteriz. Rahat bir koltuğa sahip olmanın önemini ise tam da böyle anlarda anlarız. Ayaklarınızı uzatıp keyif içinde çayınızı yudumlarken nasıl bir salon takımı modeline sahip olduğunuz oldukça önem arz eder. Yazımızın konusu bu ihtiyaca yanıt veren İkea salon takımı modelleri olacak. Kaliteden ödün vermeyen ve bütçe dostu sayılabilecek salon takımları hem yuvanızı daha şık gösterecek hem de sağladığı konfor ile akşamlarınızın vazgeçilmez yaşam alanı haline gelecek.

Hangi İkea Salon Takımı Modelleri Tercih Edilmeli

RENK SEÇENEĞİ

İkea’da çeşit çeşit renkte salon takımları bulabilirsiniz.

İkea, müşterilerine kendi zevklerine ve tercihlerine uygun birçok renk seçeneği sağlamaktadır çünkü bu markanın ana misyonu müşteri memnuniyetini azami düzeyde sağlamak ve çevreye karşı duyarlılığınından da ödün vermeme üzerine inşa edilmiştir. İkea’da salon takımı için renk bakıyorsanız tipik evlerde görmeye alışkın olduğumuz pastel ve kahve tonlarının yanı sıra, farklı renkler ve kontrast tonların kullanıldığı, salonun daha marjinal ve modern bir görünüşe kavuşturulduğu çarpıcı renklerde mobilyalar bulunur. Renklerin yanı sıra salon takımlarında kumaş tercihi de oldukça önemlidir ve İkea bu ayrıntıyı da unutmayarak müşterilerine hazır dikilmiş kılıflarda deri ve keten gibi envai çeşitte kumaş uygulamaları sunmaktadır.

FARKLILIK

İkea size farklı boyutlarda ve modellerde salon takımları sunar.

Ikea mağazalarında salon takımı modellerini araştırırken gözüne çarpacak bir diğer durum da oldukça fazla seçenekte boyut ve farklı kullanım alanlarına uygun salon takımı modelleri olacaktır. Günümüzde evlerin gitgide daha da küçülmesi ile eskisi gibi büyük, 3+1 evlerde oturan yeni evli çift sayıları oldukça azaldı. Bu yüzden taşınılan evlerin salon ölçüleri de birbirinden farklı ölçülere sahip olduğundan, aradığınız kullanım özelliğine ve boyutlara göre tasarlanmış mobilyaları bulmak içinizi rahatlatacak. Ayrıca, koltuk takımlarınızı depolama amacına uygun kullanmayı dilerseniz çekyat şeklindeki takımları seçerken, yalnızca misafirlerinizi ağarlamak ve konforun tadını çıkarmak için depolama alanına sahip olmayan salon takımı modellerini tercih edebilirsiniz.

TESLİMAT VE TEKNİK SERVİS

İkea teslimat aracı

Teknik servis bakımından müşteri herhangi bir sorun ile karşılaştığında telefon ya da e-mail üzerinden kolaylıkla iletişim kurulması suretiyle yaşanılan sorun ivedililikle giderilir. Müşteri memnuniyeti açısından İkea, diğer mobilya mağazalarından ayrılır çünkü bunu hizmet politikasının merkezine koymaktadır. Ayrıca, İkea aldığınız ürünleri size en uygun fiyatlarla teslim ederek mobilya deneyiminizi farklı bir seviyeye taşımaktadır.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir