Perde Modelleri: Mutfağınızı şımartın

Krem Stor Perde

Evin kalbi: Mutfak

Evlenirken, ev alırken veya farklı bir eve taşınacağımız zaman kadınların en önem verdiği yer mutfaktır. Her şeyden önce mutfağa bakarız ve mutfağın gözümüze güzel görünmesini arzularız ki buna da burada tercih ettiğimizi perde modelleri olanak sağlar, zira en çok vakit geçireceğimiz, sevdiklerimize, eşimize ve çocuklarımıza lezzetli yemekler hazırlayacağımız yer mutfaktır. Mutfak, bir bayan için evin kalbi, aileyi doyuran aş yeri anlamına gelmektedir, dolayısıyla burada tercih ettiğimiz perde modellerinin önemini yadsıyamayız.

Perdenin Önemi

Sadece kendi evimizde değil, başkasının evine gittiğimizde de ilk olarak mutfak dikkatimizi cezbeder. Mutfak eşyalarına, tercih edilen renklere ve bu renklerin meydana getirdiği uyuma bakar, ona göre memnuniyetimizi dile getirir, hatta kendi evimiz için de tasarım fikirleri oluşturmaya çabalarız. Bir mutfağı en güzel gösteren, bütünlüğü tamamlayan en önemli parça ise mutfağa adımımızı attığımız ilk andan itibaren bizi tüm heybetiyle karşılayan perdelerdir. Ayrıca, ev alışverişi yapmaya çıktığımızda önceliği mutfak eşyalarına veririz ve bu esnada yuvamızın aş evinin en mühim tamamlayıcısı olan mutfak perde modelleri için vaktimizin çoğunu harcarız. Dolaşırken karşısına çıkan binbir çeşit perde modellerine  bakarken bile bir kadının kendini kaybetmesi kaçınılmaz. Maviden beyaza türlü renklerle ve motiflerle bezenmiş perdeler mutfağımıza ayrı bir hava katıyor, orada geçirdiğimiz zamanı çok daha keyifli hale getiriyor.

En beğenilen perde modelleri

Perdecilerde ve mobilya mağazalarında sunulan yüzlerce çeşit arasından kendi bütçenize ve zevkinize uygun olan perde modelleri seçerek istediğiniz ölçülerde perdelerinizi hazırlatabilir ve mutfağınızın nasıl olacağının hayallerini şimdiden kurmaya başlayabilirsiniz ancak hala hangi tür bir perdenin mutfağınıza yakışacağı konusunda kararsızsanız aşağıda sizin için derlediğimiz modelleri incelemeniz doğru seçimi yapmanız için size yol gösterecek.

Krem rengi zebra stor perde

zebra stor perde

 

Mutfağınıza verdiğiniz önemi misafirlerinize yansıtmak isteyen ve kaliteye önem verenlerin tercihi zebra stor perdeler olmaktadır. Bu perdeler mutfağınıza farklı bir hava katmanın yanı sıra, güneş ışığını içeri süzülmesini tamamen engellemeyerek genellikle stor perde modellerinin en çok şikayet edilen karartma özelliğinden sizi kurtaracak.

Nereden alabilirim: Koçtaş

Fiyatı: 409,90tl

 

 

Gri stor perde

Gri Stor Perde

 

Karşınızda sadelikten yana olanların tercih etmekten keyif duyacağı bir perde. Eğer içeri giren ışık sizi pek ilgilendirmiyorsa ve mutfak mobilyalarınız beyaz ve siyah tonları içeriyorsa kesinlikle bu perde modelini listenize eklemelisiniz. Bütçe dostu fiyatı sayesinde daha ulaşılabilir olan gri stor perde, mutfağınıza çok yakışacak.

Nereden alabilirim: Koçtaş

Fiyatı: 79,99tl

 

 

Ne anladık

Misafirleriniz geldiğinde gururla gösterebileceğiniz, her defasında mutfağınıza girdiğinizde kendinizi iyi hissedeceğiniz ve mükemmel ötesi lezzetler hazırlayabileceğiniz bir alan için daha fazla beklemeye gerek yok. Günün büyük bölümünü geçirdiğiniz mutfağınızda daha kaliteli zaman geçirmek sizin de hakkınız ve bunu sağlamanın en iyi yolunun güzel bir perde modeli seçmekle olacağını gördük. Doğru perde seçimini yaptıktan sonra mutfağınızın ferahlığı ve şıklığı ile buradan hiç çıkmak istemeyeceksiniz.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir